Welkom bij
Ruim de helft van de leden van Gay Forcing heeft de afgelopen maanden meegedaan aan een peiling over een mogelijke nieuwe naam van de bridgeclub. Uit die peiling blijkt dat de namen ‘Regenboog Bridge Amsterdam/Rainbow Bridge Amsterdam’ en ‘BC Amsterdam Multi Colour’ het meest populair zijn. Uit die twee namen gaat de extra ALV op zondag 4 mei kiezen.
52 personen (ruim de helft van de leden) hebben op de peiling gereageerd. Vier van hen wilden geen nieuwe naam en één iemand stelde nog een nieuwe naam voor. Maar die suggestie kwam te laat.
De 47 overige personen hebben hun voorkeur doorgegeven. Dit heeft geleid tot de volgende uitslag.
Regenboog Bridge Amsterdam/Rainbow Bridge Amsterdam
29
BC Amsterdam Multi Colour
19
BC Amsterdam Rainbow Alert
14
Amsterdam Bridge 4 All
12
BC Alle kleuren troef Amsterdam
11
BC Happy Hearts Amsterdam
6
BC Het gekleurde slem Amsterdam
0
Dit betekent dat de namen Regenboog Bridge Amsterdam/Rainbow Bridge Amsterdam en BC Amsterdam Multi Colour op 4 mei in stemming worden gebracht. Omdat de naam Regenboog Bridge Amsterdam/Rainbow Bridge Amsterdam meedingt als nieuwe naam, moeten de leden tijdens de extra ALV eerst kiezen of zij de voorkeur hebben voor de Nederlandse of de Engelse variant.
De peiling werd uitgevoerd door de Commissie Inclusiviteit van Gay Forcing (Marc Kaaij, Willeke Versuis en Marc van den Broek).
Bridgeclub Gay Forcing krijgt na 28 jaar een nieuwe naam. Tijdens een extra ledenvergadering op...
Bridgeclub Gay Forcing houdt op zondag 4 mei een extra ledenvergadering. Op de agenda staat...
Het bestuur van Gay Forcing heeft tien vragen en antwoorden gemaakt over een mogelijke...